Naar hoofdinhoudNaar hoofdmenu

Kandidatenlijsten

Laatst gewijzigd: 11-2-2019

Op onderstaande kandidatenlijsten kunt u zien welke partijen en welke kandidaten meedoen aan de provinciale statenverkiezingen.

Download het officële proces-verbaal over geldigheid en nummering kandidatenlijsten

1. VVD

 
  Naam kandidaat  Voorletters  Woonplaats
1  de Reus  J. (Jan) (m)  Lelystad
2  Müller-Klijn  E.T.M. (Ellentrees) (v)  Almere
3  Rippen  J.J. (Janet) (v)  Lelystad
4  Achtien  F.A. (Franco) (m)  Almere
5  Smeels-Zechner  M. (Mirjam) (v)  Almere
6  van Ulsen  J.H. (Henri) (m)  Nagele
7  de Haan  J.J. (Jan) (m)  Lelystad
8  Broen  M.E.H. (Elise) (v)  Almere
9  de Jong  T.M.A. (Thijs) (m)  Swifterbant
10  van Bemmel  S.A.M. (Sabrina) (v)  Lelystad
11  Vulink  T.J.G. (Theo) (m)  Dronten
12  van den Berg  M.H. (Monique) (v)  Almere
13  ten Napel  P. (Philip) (m)  Urk
14  Veldhuis  T.B. (Tom) (m)  Lelystad
15  van der Tooren-Berends  M.C. (Marlies) (v)  Lelystad
16  van Schajik  R. (René) (m)  Zeewolde
17  Kehl  P.A.M. (Ton) (m)  Emmeloord
18  Steenks  J.O. (Oele) (m)  Swifterbant
19  Schipper  A.M. (Mandy) (v)  Almere
20  Lodders  J. (Jaap) (m)  Zeewolde

2. PVV (Partij voor de Vrijheid)

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Jansen  C.A. (Chris) (m)  Almere
2  Boutkan  W. (Willem) (m)  Almere
3  Kok  C.J. (Kees) (m)  Almere
4  Joosse  I.B. (Irene) (v)  Almere
5  Keuter  J.M. (Jan Meindert) (m)  Urk
6  Homan  A.J. (Sander) (m)  Lelystad
7  Boutkan  B. (Bianca) (v)  Dronten
8  Aukes  R.J. (Ramona) (v)  Almere
9  Wakker  J. (Jan) (m)  Urk
10  Outhuijse  N.P. (Nico) (m)  Lelystad
11  Wakker  H. (Hendrik) (m)  Urk
12  van Stormbroek  A. (Ashwin) (m)  Lelystad
13  van Dijk  A.J.A. (Toon) (m)  Almere

3. CDA

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Appelman  J.N.J. (Jan Nico) (m)  Lelystad
2  Schotman  C.J. (Chris) (v)  Dronten
3  Bogaards-Simonse  H.R. (Hennie) (v)  Emmeloord
4  van Slooten  J. (Johan) (m)  Urk
5  Klink  W.H.A. (Wim) (m)  Zeewolde
6  Claessens  R.J.H. (René) (m)  Almere
7  Kempenaar-van Ittersum  J.W. (Jennie) (v)  Dronten
8  Brouwer  K. (Klaas) (m)  Urk
9  Vliegenthart-Kuiken  J.A. (Jeltje) (v)  Almere
10  Hijmissen  W. (Wim) (m)  Lelystad
11  Fer  L.J. (Lucia) (v)  Lelystad
12  Suelmann  H.H. (Henk) (m)  Marknesse
13  Hanekamp  B.S. (Bjorn) (m)  Zeewolde
14  Vis  D.M. (Dirk Minne) (m)  Dronten
15  Vogelaar  J.C.P. (Jan Cees) (m)  Lelystad
16  Kinderman  R.A. (Romke) (m)  Lelystad
17  van der Lans  C.J. (Cees) (m)  Almere
18  Sanderse  C.F. (Kees) (m)  Almere
19  van Dongen-van de Wiel  C.M.B. (Carla) (v)  Zeewolde
20  de Jonge  E.J. (Egge Jan) (m)  Zeewolde
21  van Woerden  R.J. (Robbert) (m)  Almere
22  van Gool  P.W.A. (Paul) (m)  Almere
23  Greiner  A.L. (Andries) (m)  Lelystad
24  Bouma  W.R. (Wobbe) (m)  Luttelgeest
25  Luyer  M. (Marianne) (v)  Almere

4. SP (Socialistische Partij)

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Mulckhuijse  W.F. (Frans) (m)  Almere
2  Müller  M. (Maike) (v)  Almere
3  van der Linden  H.A. (Henk) (m)  Almere
4  Engberts  D. (Derk) (m)  Emmeloord
5  Cocu  J. (John) (m)  Almere
6  Dekker  S.A. (Serge) (m)  Almere
7  van Sluijs  D. (Denise) (v)  Emmeloord
8  Sessink  D. (Dimitri) (m)  Lelystad
9  Romkes  C. (Christian) (m)  Urk
10  Preuter  J. (Jan) (m)  Swifterbant
11  de Vreede  D.F.B. (David) (m)  Almere
12  Popa  A.C. (Anneke) (v)  Biddinghuizen
13  Sprong  A.Y. (Alexander) (m)  Lelystad
14  Dekker  M. (Mats) (m)  Luttelgeest
15  Nasibdar  R.M.F. (Rayeed) (m)  Almere
16  Linde  F. (Froukje) (v)  Lelystad
17  Hoekstra  T.G. (Tjitske) (v)  Rutten
18  Breukel  M.W.M. (Piet) (v)  Dronten
19  Naeem  A.A. (Azhar) (m)  Almere

5. Democraten 66 (D66)

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Smetsers  T.A. (Tiko) (m)  Lelystad
2  den Boer-Schwagermann  Y.H. (Yvonne) (v)  Dronten
3  Visser  N.A.M. (Noortje) (v)  Almere
4  Vermeulen  P.M.S. (Paul) (m)  Emmeloord
5  van Klompenburg  H.B. (Bas) (m)  Almere
6  El Madkouri  M. (Mostapha) (m)  Almere
7  Kunst  E.F. (Erik) (m)  Almere
8  Kok  S.J. (Jeroen) (m)  Lelystad
9  van Wegen  M.W. (Wim) (m)  Bant
10  van Aalderen  A.D. (Ton) (m)  Biddinghuizen
11  Kortleve  C.E. (Kees) (m)  Zeewolde
12  van Haarlem  C.M.J. (Ineke) (v)  Almere
13  de Haan  J.P.R. (Rachel) (v)  Lelystad
14  Ummels  T.J.M.G. (Thom) (m)  Lelystad
15  de Wilde  S.H. (Sanne) (m)  Lelystad
16  Lems  J. (Jan) (m)  Almere
17  Kuipers  C.J. (Cocky) (v)  Almere
18  Brogge  R.W. (Roy) (m)  Almere
19  Moreira Figueiredo  M.A.F.R. (Rachida) (v)  Almere
20  Schot  P.A. (Peter) (m)  Lelystad
21  van der Schans  R.E. (Rob) (m)  Dronten
22  Weerden  J.J.J. (Angela) (v)  Emmeloord
23  de Muynck  J. (Johan) (m)  Zeewolde
24  Rotscheid  S. (Shasta) (v)  Almere
25  Rijsberman  M.A. (Michiel) (m)  Almere

6. Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  de Jager  W. (Willem) (m)  Lelystad
2  Al-Obaidi  D. (Dania) (v)  Almere
3  Nessar  A. (Abassin) (m)  Almere
4  Boundati  F. (Farid) (m)  Emmeloord
5  Raterink  R. (Roelf) (m)  Dronten
6  Dubois  M. (Monique) (v)  Almere
7  Nguyen  T.D.B.A. (Bihn An) (m)  Lelystad
8  Nijkamp  G.J.M. (Gerard) (m)  Almere
9  Postema  P.D. (Dieuwko) (m)  Lelystad
10  Amiri  M. (Mohammad) (m)  Almere
11  Tangali  M.J. (Mohamed Juzoef) (m)  Almere
12  Klop  J.A. (Jan) (m)  Zeewolde
13  Esselink  W. (Wim) (m)  Dronten
14  Mulder-Top  L. (Lianne) (v)  Emmeloord
15  Gillissen  T. (Thomas) (m)  Lelystad
16  Belhaj  B. (Bahreddine) (m)  Lelystad
17  van der Heide  R.H. (Rense) (m)  Dronten
18  Faber-Slootheer  J. (Janet) (v)  Emmeloord
19  Pels  P.T.J. (Peter) (m)  Lelystad
20  Fackeldey  J.A. (Jop) (m)  Lelystad

7. ChristenUnie

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Hofstra  H.J. (Harold) (m)  Lelystad
2  Strating  A.T. (Tamara) (v)  Zeewolde
3  Schenk  L. (Lubbert) (m)  Urk
4  Heng  Z.J.B. (Bryant) (m)  Almere
5  van Veluwen  C. (Chris) (m)  Lelystad
6  van Keulen-Nentjes  H. (Henriëtte) (v)  Emmeloord
7  den Harder  J.B. (Justin) (m)  Biddinghuizen
8  van der Bijl  H.P. (Peter) (m)  Almere
9  Post  G. (Gerdine) (v)  Urk
10  van Schothorst-van Roekel  J. (Jannine) (v)  Urk
11  Kremer  A. (Arjan) (m)  Zeewolde
12  Seyed Mehdi  F. (Farshid) (m)  Almere
13  Jansen-Scherrenburg  K. (Klazien) (v)  Dronten
14  Bijleveld  A.P. (Annet) (v)  Lelystad
15  Bakker-Ras  D. (Daniëlle) (v)  Urk
16  van Bilsen  B.P.C. (Benjamin) (m)  Dronten
17  Hendriksen  C. (Kees) (m)  Almere
18  de Jong  A. (Ab) (m)  Tollebeek
19  Mills  N. (Nick) (m)  Almere
20  Dokter  A.J. (Alette) (v)  Tollebeek
21  Meun  G.A. (Gerrit) (m)  Urk
22  Amoah  J. (Joana) (v)  Lelystad
23  Geersing  J.E. (Jan-Eric) (m)  Emmeloord
24  Koffeman-Kramer  J. (Johanna) (v)  Urk
25  Quist  A.K.C. (Klaas) (m)  Tollebeek
26  Koelewijn  B.R. (Rob) (m)  Almere
27  van Dijk  J. (Hans) (m)  Almere
28  Okma  B.D. (Berend) (m)  Lelystad
29  van de Beld  E.L. (Erik) (m)  Zeewolde
30  Witteveen-Rigterink  M.A. (Marianne) (v)  Dronten
31  Siepel  R.J. (Roelof) (m)  Dronten
32  Ferdinand  L. (Lloyd) (m)  Almere
33  Dijkstra  A.S. (Aldrik) (m)  Hilversum
34  van Wageningen  E. (Elly) (v)  Lelystad
35  Simonse  J.W. (Anjo) (m)  Emmeloord
36  Oosterveld  J. (Jaap) (m)  Dronten
37  Suithoff  E.W. (Ewout) (m)  Zeewolde
38  Brouwer  F. (Freek) (m)  Urk

8. 50PLUS

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  van der Starre  P.A. (Paul) (m)  Almere
2  van Rooij  M.G.J.H. (Marc) (m)  Almere
3  Herrebrugh  W. (Willem) (m)  Lelystad
4  Reigwein  M. (Marina) (v)  Zeewolde
5  Degoedt  R.L. (Rafaella) (v)  Lelystad
6  de Kruif  F.N.J. (Frank) (m)  Almere
7  Schipper  C.J. (Caroline) (v)  Almere
8  Appel  F. (Freek) (m)  Lelystad
9  Gralike  R.B.M. (Rhianna) (v)  Dronten
10  Reinders  I.G.T. (Pim) (m)  Almere
11  Boshuijzen  E.G. (Erik) (m)  Almere

9. GROENLINKS

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  de Reus  S.M. (Bas) (m)  Lelystad
2  Straatsma  C. (Corina) (v)  Almere
3  Vrouwenvelder  S.V. (Steven) (m)  Almere
4  Ismaili Alaoui  H. (Hicham) (m)  Lelystad
5  Brouwer-Vink  I. (Iris) (v)  Lelystad
6  Boejhawan-Mangroo  S.S. (Sadhana) (v)  Almere
7  Minnema  M.A. (Martin) (m)  Almere
8  van der Wee  M.P.M.M. (Riet) (v)  Dronten
9  van Lopik  E. (Els) (v)  Zeewolde
10  van der Zwet  M.N. (Myrte) (v)  Almere
11  Bleijenberg  A. (Albert) (m)  Dronten
12  Schrijver  S.J. (Sandra) (v)  Rutten
13  Dekking  A.J.G. (Arjan) (m)  Almere
14  Vermast  P.L.A. (Paul) (m)  Dronten
15  Hekkenberg  H.M. (Hylke) (m)  Kraggenburg
16  Gadellaa  I. (Iris) (v)  Almere
17  Kruis  S. (Sjaak) (m)  Lelystad
18  Lenselink  G. (Gerda) (v)  Almere
19  Broekhuis  L. (Leo) (m)  Dronten
20  van Dijk  P.B.M. (Nel) (v)  Almere
21  van den Berg  E.T. (Ellen) (v)  Lelystad
22  Draijer  I.M. (Indira) (v)  Almere
23  Laurense  A.A. (Alida) (v)  Almere
24  Miske  S. (Simon) (m)  Dronten

10. Partij voor de Dieren

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Vestering  L. (Leonie)  Almere
2  Luijendijk  J. (Jesse)  Almere
3  Puijk  E.F. (Erik)  Almere
4  Kers  S. (Sylvia)  Lelystad
5  Kemper  J. (Linda)  Almere
6  Veenstra  M. (Marjolijn)  Almere
7  Vlak  C. (Kees)  Almere
8  Kielen  C.A. (Kees)  Dronten
9  Moleman  P. (Pablo)  Almere
10  van Staa  F. (Francis)  Lelystad
11  Boere  A.J. (Arno Jan)  Almere
12  Bax  M.C. (Melissa)  Almere

11. Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Simonse  J.N. (Sjaak) (m)  Ens
2  Hanse  A.C. (Bram) (m)  Emmeloord
3  van der Zwan  L. (Louw) (m)  Urk
4  Baarssen  G.J. (Gerrit Jan) (m)  Urk
5  Pleijsier  K. (Karst) (m)  Emmeloord
6  Middelkoop  P.N. (Nathanaël) (m)  Urk
7  Woord  T. (Teun) (m)  Urk
8  Bakker  J.W. (Jan Willem) (m)  Urk
9  Pasterkamp  T. (Teun) (m)  Urk
10  de Boer  S. (Sjoerd) (m)  Tollebeek
11  van der Haar  G.J. (Gerrit Jan) (m)  Lelystad
12  Taanman  D.J. (Dirk) (m)  Urk
13  Venetiaan  H.J.O. (Humphrey) (m)  Almere
14  Romkes  H.J. (Hendrik Jan) (m)  Urk
15   Post  G. (Geert) (m)  Urk
16  van Veen  H. (Henk) (m)  Tollebeek
17  Veldman  M. (Minne) (m)  Urk
18  Bleijenberg  M.J. (Meindert) (m)  Lelystad
19  van Veldhuisen  J. (Jacob) (m)  Urk
20  Schenk  J.J. (Jelle) (m)  Emmeloord
21  de Jong  E.J. (Eric Jan) (m)  Almere
22  Kramer  C. (Cees) (m)  Urk
23  Livestro  E.F. (Erwin) (m)  Swifterbant
24  Kamphuis  H. (Harry) (m)  Emmeloord
25  de Boer  A.M. (Meindert) (m)  Urk
26  Versprille  P. (Peter) (m)  Zeewolde
27  de Vries  C. (Kees) (m)  Urk
28  Moens  P.A. (Piet) (m)  Luttelgeest
29  Bogerd  J.L. (Leonard) (m)  Urk
30  Hildering  P.C. (Peter) (m)  Urk

12. JEZUS LEEFT

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Westhoven  M.J.  Almere

13. DENK

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Khedoe  M.A. (Arief) (m)  Almere
2  el Boussaïdi  O. (Omar) (m)  Almere
3  Troenokromo  W.S. (Wilma) (v)  Almere
4  Oğuzkurt  B. (Bilăl) (m)  Almere
5  Willemse  H.I. (Hilde) (v)  Lelystad
6  Höke  A. (Ali) (m)  Lelystad

14. Respect!

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  van Mourik  H.E. (Rick) (m)  Almere
2  Eekhuis  R.A. (René) (m)  Almere
3  Pieters  I. (Ingrid) (v)  Almere
4  van Mourik-Hasselt  M.G. (Monique) (v)  Almere
5  van Kesteren  W.J.P. (Pim) (m)  Almere
6  Rosmuller  H. (Hans) (m)  Almere

15. Forum voor Democratie

 
  Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Ransijn  G.J.C.  Zeewolde
2  de Lely  S.  Almere
3  van den Berg  C.H.W.  Almere
4  Beenen  J.H.N.  Almere
5  Raap  E.P.E.  Almere
6  Thomassen  J.P.  Almere
7  de Lange  A.K.  Lelystad
8  Gortworst  M.  Amsterdam
9  Vastenhouw  J.  Ilpendam
10  Dessing  J.  Zaandam

16. OPA

 
   Naam kandidaat Voorletters Woonplaats
1  Jansen  W. (Wout)  Lelystad
2  Laagland  G. (Gerben)  Lelystad
3  Exel  H. (Hendrien)  Almere
4  van de Watering  M.J. (Marianne)  Lelystad
5  van Amstel  R.M. (Ruud)  Almere
6  van Laarhoven  F.J.W.P. (Frank)  Luttelgeest
7  Roest  J.A. (Jury)  Almere
8  Botter  W.H. (Wim)  Lelystad
9  Schoone  J. (Jack)  Lelystad
10  van het Ende  P. (Peter)  Zeewolde
11  Dekker  R.J. (Rene)  Almere
12  de Jonge  N.E. (Nico)  Almere
13  de Leeuw  J.G. (Johan)  Almere
14  Meerveld  M.E.H. (Mia)  Lelystad
15  Bierman  Y.G. (Yvonne)  Dronten
16  Sirach  H.J. (Miep)  Lelystad
17  Boonstra  D.M.J. (Dirk)  Lelystad
18  Willemsz  J. (Han)  Lelystad
19  Kolff  H. (Herman)  Lelystad