Terreininrichting in Warande
Geplaatst: 22-9-2022
De werkzaamheden in De Olmen – Olmenkwartier in Warande liggen op dit moment stil. Als de woningen aan de Kamgras, Zwenkgras en Liesgras zijn opgeleverd worden de werkzaamheden verder opgepakt. Dit is naar verwachting begin 2023. Ook zal de speelplek aan het Fioringras tegen die tijd worden ingericht als de toestellen leverbaar zijn. Datzelfde geldt voor de speelplekken in De Olmen – Waterfront (link naar artikel speelplekken). Verder is in De Olmen – Waterfront het werk in het openbaar gebied klaar.
Geluidscherm
De Waterbies in Warande heeft een geluidscherm gekregen, dat binnenkort wordt voorzien van hedera, zodat een groene wal ontstaat. Het aanplanten is afhankelijk van het plantseizoen.
Deelplan 1
De stoepen aan de Wederiklaan zijn aangebracht en een gedeelte van de Wederiklaan is opnieuw bestraat. Aan de Parnassialaan zijn de stoepen en parkeervakken ingericht. Hier wordt allen nog beplanting aangebracht in het plantseizoen. De overige in te richten straten worden aangepakt als de woningen gebouwd zijn.
Het Eiland
Het Eiland is bouwrijp gemaakt (riolering, beschoeiing en bouwwegen). Er moet alleen nog een pompgemaal geplaatst worden. Ook de stadsverwarming is aangelegd en de overige nutsbedrijven volgen.
De Nooten
Op dit moment worden in Klein Nooten de kabels en leidingen aangebracht door de nutsbedrijven en plaatst de aannemer de riooluitleggers voor de woningen. Daarna volgt het straatwerk van de bouwwegen.