Gemeente inventariseert behoeften Tiny Houses met vragenlijst
Geplaatst: 30-3-2022
Op dit moment wordt Klein Nooten in Warande bouwrijp gemaakt. Als dit klaar is kan er in 2023 gebouwd worden. Een gedeelte is bestemd voor projectmatige bouw, een deel wordt ontwikkeld voor huurwoningen door Centrada en er komen particuliere bouwkavels voor de bouw van 13 vrijstaande woningen en 9 vrijstaande Tiny Houses en 1 twee-onder-één-kap woning Tiny Houses. In Lelystad is er geen andere plek waar op dit moment Tiny Houses kunnen worden gebouwd. Daarom is het een unieke situatie waarbij we graag aansluiten bij de behoefte van geïnteresseerden. Daarom hebben we een korte vragenlijst gemaakt die geïnteresseerden kunnen invullen.
Kaders en uitgangspunten
De gemeente heeft kaders opgesteld voor het totale gebied, dus ook voor het gedeelte waar de Tiny Houses kavels liggen, daarbinnen is nog ruimte voor inbreng.
Er ligt een stedenbouwkundig plan, een bestemmings- en beeldregieplan. Dit kunt u vinden op www.lelystad.nl/warande en kavelkopers moeten aansluiten op stadsverwarming, net als in de rest van Warande.
Het uitgangspunt voor een Tiny House in Klein Nooten is een woning van maximaal 50 m2 op een van de daarvoor bestemde kavels (N1 op de kaart).
Bekijk hier het stedenbouwkundig plan.
Bekijk het kaartje voor de locatie.
Heeft u belangstelling in Tiny Houses, vul dan de vragenlijst in
Bent u geïnteresseerd in het bouwen van een Tiny House of wilt u dit met een groep doen? Of heeft u bepaalde ideeën bij de omgeving van de woning? Vul dan de vragenlijst in. Dit kan tot 15 april 2022.
Planning
De particuliere kavels en dus ook de kavels voor Tiny Houses gaan naar verwachting in mei 2022 in de verkoop als het bestemmingsplan onherroepelijk is vastgesteld.
Meer informatie
Ga voor meer informatie over De Nooten en Klein Nooten in het bijzonder, naar www.lelystad.nl/warande