Woldpark wordt weekend lang buurtcamping
Geplaatst: 11-8-2023
In het Woldpark vond van 4 t/m 6 augustus voor de tweede keer de buurtcamping plaats. Het park veranderde voor drie dagen in een kampeerterrein voor buurtbewoners. Met 28 tenten was de tijdelijke camping een groot succes.
Deelnemers en vrijwilligers
De deelnemers hebben zich vermaakt met allerlei activiteiten voor jong en oud en er werden nieuwe vrienden gemaakt. Er werd gezamenlijk gegeten en een kampvuur ontbrak natuurlijk niet. Organisator Milka van Putten, de vrijwilligers en de deelnemers kijken alweer uit naar volgend jaar.
De camping werd mede mogelijk gemaakt door het VSB fonds en de gemeente Lelystad.
Mensen Maken de Buurt
De buurtcamping is onderdeel van het programma Mensen Maken de Buurt waarbij inwoners zelf ideeën kunnen aandragen die zorgen voor een fijne buurt. Op deze manier wil de gemeente de betrokkenheid van inwoners bij de stad vergroten, ervoor zorgen dat mensen uit verschillende leefwerelden elkaar kunnen ontmoeten en samen activiteiten ondernemen.
Zelf een idee?
Alle ideeën die zorgen voor een fijne buurt én waar bewoners zelf een bijdrage leveren, zijn welkom. Bewoners die een leuk, slim of bijzonder idee hebben om hun woonomgeving te verbeteren, gezelliger te maken of elkaar te helpen, kunnen een mail sturen naar mensenmakendebuurt@lelystad.nl. Meer informatie is te vinden op www.mensenmakendebuurt.nl