Direct naar het hoofdmenu
In 2010 is de collectie boeken over Lelystad enorm uitgebreid. Maar liefst vijf nieuwe boeken zagen het levenslicht. Deze uitbreiding onderstreept dat de stad zich heeft ontwikkeld tot een prachtig icoon in de Flevolandse polder.
Een fotoboek met een prachtig overzicht van Lelystad in de afgelopen 60 jaar. Klik hier om het direct aan te schaffen.
Indrukwekkende foto’s van de Oostvaardersplassen aangevuld met minimale, maar des te treffender teksten. Klik hier om het direct aan te schaffen.
Een koffietafelboek over de ontwikkeling en de bouw van de sculptuur. Informatieve en prikkelende artikelen en indringende foto’s vangen de belangrijke rol van kunst in de hedendaagse omgeving.
Een boek waarin foto’s de treffende beschrijvingen versterken in de weergave van een duidelijk beeld van Lelystad. Klik hier om het direct aan te schaffen.
Het verhaal vertelt over de stad met bijna geen verleden en veel toekomst, nog volop ruimte om te groeien. De hoofdpersonen zijn de inwoners van Lelystad en de belangrijkste bijpersoon is de stad zelf.
Deze boeken zijn een aanwinst voor de stad. Bij interesse in deze boeken kunt u contact opnemen met City Marketing Lelystad. Mailen kan naar info@citymarketinglelystad.nl of bel naar 0320-262404.
City Marketing Lelystad
Lelybaan 54, 8242 KB Lelystad
T. +31 (0) 320 262404
info@citymarketinglelystad.nl
